Täitevkomitee

Urmas Sõõrumaa
President
Tõnu Tõniste
Asepresident, Tippspordikomisjoni esimees
Jüri Tamm
Asepresident, Euroopa Olümpiakomitee EL-komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Jäähoki Liit,
Eesti Jalgpalli Liit,
Eesti Korvpalliliit,
Eesti Saalihoki Liit
Anne Rei
Võistkondlike sportmängude komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Jahtklubide Liit,
Eesti Ragbi Liit,
Eesti Tõstespordi Liit,
Eesti Sõudeliit
Erki Nool
Tippspordikomisjoni liige
Kureeritavad spordialad:
Eesti Vibuliit,
Eesti Kergejõustikuliit,
Eesti Amburite Liit
Gerd Kanter
Sportlaskomisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Karate Föderatsioon,
Eesti Võrkpalli Liit,
Eesti Vehklemisliit,
Eesti Jalgratturite Liit
Hanno Pevkur
Juriidilise komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Poksiliit,
Eesti Jõutõsteliit,
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit,
Eesti Matkaliit
Helir-Valdor Seeder
Regionaalspordi ja liikumisharrastuse komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Sulgpalli Liit,
Eesti Ujumisliit,
Eesti Indiaca Liit,
Eesti Squashiföderatsioon,
Eesti Ronimisliit
Karol Kovanen
Teaduse, meditsiini ja antidopingu komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Laskurliit,
Eesti Curlingu Liit
Kristjan Järvi
„Sport kultuuri osana“ komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Golfi Liit,
Eesti Petanque'i Klubide Liit,
Eesti Piljardiliit,
Eesti Discgolfi Liit,
Eesti Kurnimänguliit
Marko Kaljuveer
Kommunikatsiooni- ja turunduskomisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Uisuliit,
Eesti Rulluisuliit,
Eesti Triatloni Liit,
Eesti Bobisõidu ja Skeletoniliit
Mati Alaver
Komisjoni „Treenerid-kohtunikud-vabatahtlikud“ esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Budo Föderatsioon,
Eesti Judoliit,
Eesti Kick-Boxingu Liit,
Eesti Muay Thai Föderatsioon,
Eesti Sambo Liit,
Eesti Taekwon-do Liit,
Eesti Taekwondo WTF Föderatsioon,
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu Föderatsioon
Mihhail Kõlvart
Sport koolis ja üliõpilasspordi komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Autospordi Liit,
Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon,
Eesti Veemoto Liit,
Eesti Tehnika ja -Spordiliit,
Eesti Käsipalliliit
Oliver Kruuda
Tehnikaspordialade komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Suusaliit,
Eesti Tennise Liit,
Eesti Ratsaspordi Liit,
Eesti Lauatenniseliit
Reet Hääl
Rahanduskomisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Sumoliit,
Eesti Jahispordi Liit,
Eesti Maadlusliit,
Eesti Orienteerumisliit,
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon
Riho Terras
Komisjonide „Sport ja riigikaitse“ ja "Spordi taristu" esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit,
Eesti Võimlemisliit,
Eesti Tantsuspordi Liit,
Eesti Aerutamisföderatsioon,
Eesti Allveeliit
Toomas Tõnise
Spordiorganisatsioonide arengu ja klubilise liikumise komisjoni esimees
Kureeritavad spordialad:
Eesti Kabeliit,
Eesti Kirimaleühing,
Eesti Maleliit,
Eesti Turniiribridziliit
Urmas Paet
Paraolümpia ja eriolümpia komisjoni esimees