2020 järelkasvutiim

EOK järelkasvuprojekti 2020. aasta põhikoosseisu kuuluvad 1997-2000 sündinud sportlased, kes on edukalt võistelnud täiskasvanute tiitlivõistlustel ning on näidanud eelmisel hooajal silmapaistvaid tulemusi. Täiendavalt on kaasatud nooremad talendid, eristipendiumina kaitseväe ja üliõpilassportlased ning nende treenerid.

Olümpiaaladelt:

  • Artti Aigro (suusahüpped), treener Silver Eljand
  • Daniel Zaitsev (ujumine), treener Dmitri Kapelin
  • Johannes Erm (kergejõustik), treenerid Petros Kyprianou, Holger Peel
  • Helina Rüütel (sulgpall), treener Mart Siliksaar
  • Kati-Kreet Marran (sulgpall), treener Mart Siliksaar
  • Kevin Maltsev (suusahüpped), treener Tambet Pikkor
  • Kregor Zirk (ujumine), treener Kaja Haljaste
  • Kristin Kuuba (sulgpall), treener Mart Siliksaar
  • Kristo Siimer (laskesuusatamine), treener Tõnu Pääsuke
  • Laurabell Kabrits (iluvõimlemine), treener Natalja Bestšastnaja
  • Mariel Merlii Pulles (murdmaasuusatamine), treener Tanel Ojaste
  • Pavel Kamanin (poks), treener Artur Sinilill
  • Tormis Laine (mäesuusatamine), treener Anton Trenkwalder


Võistkonnaaladelt:

  • Edith Pärnik (saalihoki), treener Pavel Semenov
  • Janne Pulk (korvpall), treenerid Andra Viirpalu, Marko Parkonen
  • Kertu Laak (võrkpall), treener Ingrid Kangur
  • Mathias Rebane (käsipall), treener Kalmer Musting
  • Rasmus Kiik (jäähoki), treener Sergei Novikov
  • Jalgpall - esitatakse detsembris 2020


Mitte-olümpiaaladelt:

  • Hannes Soomer (motoringrada)
  • Jasmiin Üpraus (veemoto), treener Egon Üpraus
  • Kevin Saar (motosport)
  • Lisell Jäätma (vibusport), treener Maarika Jäätma
  • Mai Narva (male)


Noor talent (sünniaasta 2000 või hilisem):

  • Eva-Lotta Kiibus (iluuisutamine), treener Anna Levandi
  • Grete Olde (male), treener Hendrik Olde
  • Kelly Sildaru (freestyle-suusatamine), treener Mihkel Ustav
  • Stefan Arand (veemoto), treener Aivar Arand
  • Viktoria Vesso (naistemaadlus), treener Arvi Aavik

Eristipendiumid:

  • Kaitseväesportlane - Helary Mägisalu (kreeka-rooma maadlus), treener Ivar Kotkas
  • Parasportlane – Susannah Kaul (ujumine), treener Kaire Indrikson
  • Üliõpilassportlane – Liisu Mitt (sõudmine), treener Ingrid Võsu