EOK spordijuhtide kursuse lõpetajad

2017/2018 spordijuhtimise kursus:
  • René Allik, Kalevi Jahtklubi jahtklubi ülem
  • Enno Eilo, MTÜ MTBEST juhatuse liige
  • Keit Jaanimägi, Eesti Paraolümpiakomitee peasekretäri kt
  • Kersti Kull, ESS Kalev toimkonna ülem
  • Rait Käbin, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi juhataja
  • Maris Lindmäe, Eesti Olümpiakomitee kommunikatsioonijuht
  • Aivo Normak, Eesti Olümpiakomitee meedia projektide juht
  • Rauno Parras, Eesti Jäähokiliidu juhatuse esimees
  • Aune Past, Eesti Tantsuspordi Liidu president
  • Urmo Pollisinski, Eesti Puuetega Inimeste Ujumisliidu juhatuse liige
  • Õnnela Raudsepp, Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu peasekretäri kt
  • Rein Rotmeister, Eesti Discgolfi Liidu president

2016/2017 spordijuhtimise kursuse lõpetajad:

  • Ann Anton, Võimlemisliidu peasekretär
  • Siim Randoja, Olümpia- ja Spordimuuseumi juhatuse liige
  • Rene Mandri, Eesti Jalgratturite Liidu spordidirektor
  • Raili Vlasovski, Lääne Virumaa Spordiliidu peasekretär
  • Ivo Kändla, Eesti Kiikingi Liidu juhatuse liige
  • Priit Purge, Terviselabor, Sõudmise ja aerutamise klubi “Tartu" juhatuse liige
  • Triin Pollisinski, Eesti Paraolümpiakomitee tehniline sekretär
  • Heiki Ehte, Kääriku Spordikeskuse tegevjuht
  • Marek Pihlak, Elva Spordiliidu tegevjuht
  • Aivo Agu, Eesti Vibuliidu juhatuse liige
  • Epp Jalakas, Eesti Politsei Spordiliidu juhatuse liige
  • Tiit Tammaru, Eesti Kutsekoolispordi Liidu peasekretär

2015/2016 spordijuhtimise kursus:

  • Kerstin Kotkas, Eesti Suusaliit
  • Mihkel Joosing, Eesti Kaitsevägi
  • Margit Brokko, Eesti Male Arenduskeskus
  • Natalja Inno, Eesti Olümpiakomitee
  • Margus Kiiver, Eesti Autospordi Liit
  • Laura-Maria Lehiste, Eesti Judoliit
  • Anu Uusmaa, Eesti Maastikuvibu Liit
  • Eduard Beilinson, Korvpalliklubi Tallinn
  • Tanel Einaste, Korvpalliklubi Viimsi
  • Kaido Tiislär, Eesti Kurtide Spordiliit
  • Viktoria Laimets, Eesti Kabeliit
  • Signe Falkenberg, Eesti Invaspordi Liit

2014/2015  spordijuhtimise kursus:
  • Helen Urbanik, Eesti Mootorrattaföderatsiooni peasekretär
  • Renna Unt, Eesti Sulgpalliliidu tegevjuht
  • Aliis Allas, Eesti Squashiföderatsiooni tegevjuht/juhatuse liige
  • Allar Hint, Eesti Tennise Liidu peasekretär
  • Ilona Uzlova, Eesti Taekwondo Liidu peasekretär
  • Algo Kuus, Eesti Veemoto Liidu peasekretär
  • Robert Väli, Eesti Sõudeliidu peasekretär
  • Kert Karus, Eesti Karate Föderatsiooni juhatuse esimees ja Lääne-Virumaa Spordiliidu juhatuse liige
  • Siim Nõmmoja, Eesti Ratsaspordiliidu peasekretär
  • Pirje Orasson, Eesti Käsipalliliidu vastutav sekretär
  • Aleksander Tammert, ESS Kalev tegevjuht